Szkoła angielskiego online

Angielski szybciej - szkoły językowe - szkoła angielskiego Gdańsk Wrzeszcz, szkoła języków obcych Gdańsk Oliwa, szkoła języka angielskiego Gdańsk Zaspa - zapraszają na kurs angielskiego w Gdańsku. Szybka nauka angielskiego.

szkoła językowa English Institute


KURSY JĘZYKA ANGIELSKIEGO
Metoda Callana w Gdańsku

Gdańsk, Al. Wojska Polskiego 8
tel. 606 342 508

Obrazek szkoły języków obcych Gdańsk, szkoła językowa Gdańsk Oliwa, kursy angielskiego i szkoły angielskiego w Gdańsku Wrzeszcz, szkoły językowe i szkoła angielskiego Gdańsk Zaspa.  
 
Kurs angielskiego Gdańsk Wrzeszcz, szkoła językowa Gdańsk Oliwa, szkoła angielskiego Gdańsk Zaspa - szkoły językowe, kursy angielskiego i szkoła języków obcych.
Menu

Cennik kursów języka angielskiego


Kursy grupowe - 395 zł. miesięcznie

Ceny nauki w naszej szkole uzależnione są od okresu czasu, za jaki wnoszona jest płatność. Standardowa miesięczna płatność przy dwóch 90-minutowych spotkaniach w tygodniu (po 2 godziny lekcyjne na każdym spotkaniu, razem 4 godziny lekcyjne tygodniowo) to 445 zł. Ta sama cena obowiązuje w przypadku kursów online i kursów stacjonarnych (organizowanych w siedzibie naszej szkoły języków obcych). Oferujemy zniżki rodzinne i firmowe. Zniżki można się też spodziewać płacąc za semestr lub rok szkolny z góry.

Wysokość zniżek

 • W przypadku płatności za semestr z góry zniżka wynosi 5 %. Cena za 4,5 miesiąca kursu (semestr) wynosi więc 1902 zł. W niektórych grupach rok szkolny może trwać pełne 10 miesięcy, wówczas przedłużony (trwający 5 miesięcy) semestr zajęć kosztuje 2113,75 zł.
 • W przypadku płatności za rok szkolny z góry zniżka wynosi 10 %. Cena za 9 miesięcy kursu (rok szkolny) wynosi więc 3604,50 zł. W niektórych grupach rok szkolny może trwać pełne 10 miesięcy, jego koszt wynosi wówczas 4005 zł.
 • Zniżka rodzinna wynosi 5 % za drugą i każdą kolejną osobę z rodziny. Pierwsza osoba płaci pełną stawkę (445 zł. miesięcznie). Kolejne osoby z rodziny płacą 422,75 zł. miesięcznie.

Zajęcia indywidualne online

Koszt zajęć indywidualnych online to 110 zł. za godzinę lekcyjną (45 minut). W przypadku większej liczby osób uczących się razem na zajęciach online koszt godziny lekcyjnej rośnie o 10 zł. za każdą kolejną osobę. Cena zajęć online w prywatnych grupach (osoby z jednej rodziny lub firmy, dzieci z jednej klasy itp.) to 120 zł. za godzinę lekcyjną dla grupy 2-osobowej (60 zł. za godzinę lekcyjną od osoby), 130 zł. dla grupy 3-osobowej (43,33 zł. od osoby za godinę lekcyjną) lub 140 zł. dla grupy 4 osobowej (35 zł. od osoby za godzinę lekcyjną).

Zajęcia indywidualne w szkole lub z dojazdem do ucznia

Koszt zajęć indywidualnych stacjonarnych to 150 zł. za godzinę lekcyjną (45 minut). Tyle samo kosztują zajęcia z dojazdem do ucznia. Dojazd lektora poza Trójmiasto to dodatkowy koszt (zwykle cena rośnie o 20 zł. za godzinę lekcyjną, chociaż to zależy również od Państwa lokalizacji). Lektorzy dojeżdżają na zajęcia trwające minimum 2 godziny lekcyjne pod rząd (90 minut).

Organizujemy kursy rodzinne i dla małych grup, które zostały zorganizowane przez samych uczniów (np. pracownicy jednej firmy lub instytucji, dzieci z jednej szkoły). Takie kursy mogą odbywać się zarówno w naszej szkole językowej jak i w domu, firmie lub szkole uczniów. Koszt takich zajęć dla 2 osób to 160 zł. za godzinę lekcyjną (do podziału, a więc 80 zł. od osoby), 170 zł. za godzinę lekcyjną dla 3 osób i 180 zł. za godzinę lekcyjną dla 4 osób (wszystkie ceny dotyczą całej grupy, a więc kursanci dzielą je między sobą).

Kursy angielskiego dla firm

Koszt kursu angielskiego dla firm (business English, ale nie tylko) to 130 zł. za godzinę lekcyjną (45 minut) w przypadku kursu dla jednej osoby. Koszt wzrasta o 5 - 10 zł. za każdego kolejnego ucznia w grupie. Godzinę lekcyjna szkolenia z języka angielskiego z dojazdem do firmy lub w siedzibie naszej szkoły językowej kosztuje więc:

 • 150 zł. - kurs angielskiego dla 1 studenta
 • 160 zł. - kurs angielskiego dla 2 studentów
 • 170 zł. - kurs angielskiego dla 3 studentów
 • 180 zł. - kurs angielskiego dla 4 studentów
 • 185 zł. - kurs angielskiego dla 5 studentów
 • 190 zł. - kurs angielskiego dla 6 studentów
 • 195 zł. - kurs angielskiego dla 7 studentów
 • 200 zł. - kurs angielskiego dla 8 studentów
 • 205 zł. - kurs angielskiego dla 9 studentów
 • 210 zł. - kurs angielskiego dla 10 studentów
 • 215 zł. - kurs angielskiego dla 11 studentów
 • 220 zł. - kurs angielskiego dla 12 studentów

Podobnie jak w przypadku zajęć indywidualnych lektorzy dojeżdżają do firm na minimum 2 godziny lekcyjne pod rząd (90 minut).

Szczegółowych informacji udzielamy pod numerami 606 342 508

 
Kurs angielskiego Gdańsk Wrzeszcz, szkoła językowa Gdańsk Oliwa, szkoła angielskiego Gdańsk Zaspa - szkoły językowe, kursy angielskiego i szkoła języków obcych.
Szkoła językowa i szkoła angielskiego Gdańsk Wrzeszcz prowadzi kurs angielskiego. Szkoły języków obcych i kursy językowe w Gdańsku Zaspa, kurs języka angielskiego Gdańsk Oliwa, szkoła angielskiego Trójmiasto.
Kurs angielskiego Gdańsk Wrzeszcz, szkoła językowa Gdańsk Oliwa, szkoła angielskiego Gdańsk Zaspa - szkoły językowe, kursy angielskiego i szkoła języków obcych.
Kurs angielskiego Gdańsk Wrzeszcz, szkoła językowa Gdańsk Oliwa, szkoła angielskiego Gdańsk Zaspa - szkoły językowe, kursy angielskiego i szkoła języków obcych.
 
   
 

Inne filie: szkoła języka angielskiego online zaprasza na kursy języków obcych.

szkoła języków obcych English Institute - kursy języka angielskiego Metodą Callana

szkoła językowa Gdańsk Wrzeszcz zaprasza na kursy angielskiego     szkoła angielskiego Gdańsk Oliwa zaprasza na kursy angielskiego
szkoła języków obcych Gdańsk Zaspa zaprasza na kursy angielskiegoAdresy: Angielski Gdańsk Wrzeszcz, Oliwa:, Al. Wojska Polskiego 8, przystanek SKM Gdańsk Zaspa

Telefon: (58) 324 52 44
Angielski dla firm - tel. kom. 606 342 508

e-mail: biuro@englishinstitute.pl