Szkoła angielskiego online

Angielski szybciej - szkoły językowe - szkoła angielskiego Gdańsk Wrzeszcz, szkoła języków obcych Gdańsk Oliwa, szkoła języka angielskiego Gdańsk Zaspa - zapraszają na kurs angielskiego w Gdańsku. Szybka nauka angielskiego.

szkoła językowa English Institute


KURSY JĘZYKA ANGIELSKIEGO
Metoda Callana w Gdańsku

Gdańsk, Al. Wojska Polskiego 8
tel. (58) 3245244

Obrazek szkoły języków obcych Gdańsk, szkoła językowa Gdańsk Oliwa, kursy angielskiego i szkoły angielskiego w Gdańsku Wrzeszcz, szkoły językowe i szkoła angielskiego Gdańsk Zaspa.  
 
Kurs angielskiego Gdańsk Wrzeszcz, szkoła językowa Gdańsk Oliwa, szkoła angielskiego Gdańsk Zaspa - szkoły językowe, kursy angielskiego i szkoła języków obcych.
Menu

Cennik kursów języka angielskiego


Kursy grupowe - 395 zł. miesięcznie

Ceny nauki w naszej szkole uzależnione są od okresu czasu, za jaki wnoszona jest płatność. Standardowa miesięczna płatność przy dwóch 90-minutowych spotkaniach w tygodniu (po 2 godziny lekcyjne na każdym spotkaniu, razem 4 godziny lekcyjne tygodniowo) to 395 zł. Ta sama cena obowiązuje w przypadku kursów online i kursów stacjonarnych (organizowanych w siedzibie naszej szkoły języków obcych). Oferujemy zniżki rodzinne i firmowe. Zniżki można się też spodziewać płacąc za semestr lub rok szkolny z góry.

Wysokość zniżek

 • W przypadku płatności za semestr z góry zniżka wynosi 5 %. Cena za 4,5 miesiąca kursu (semestr) wynosi więc 1689 zł. W niektórych grupach rok szkolny może trwać pełne 10 miesięcy, wówczas przedłużony (trwający 5 miesięcy) semestr zajęć kosztuje 1876 zł.
 • W przypadku płatności za rok szkolny z góry zniżka wynosi 10 %. Cena za 9 miesięcy kursu (rok szkolny) wynosi więc 3199 zł. W niektórych grupach rok szkolny może trwać pełne 10 miesięcy, jego koszt wynosi wówczas 3555 zł.
 • Zniżka rodzinna wynosi 5 % za drugą i każdą kolejną osobę z rodziny. Pierwsza osoba płaci pełną stawkę (395 zł. miesięcznie). Kolejne osoby z rodziny płacą 375 zł. miesięcznie.

Zajęcia indywidualne online

Koszt zajęć indywidualnych online to 100 zł. za godzinę lekcyjną (45 minut). Tyle samo kosztują zajęcia online dla dwóch osób (jest to cena za dwie osoby, daje nam to więc 50 zł. za godzinę lekcyjną od osoby). Cena zajęć online w prywatnych grupach (osoby z jednej rodziny lub firmy, dzieci z jednej klasy itp.) to 105 zł. za godzinę lekcyjną dla grupy 3-osobowej (35 zł. za godzinę lekcyjną od osoby) lub 110 zł. dla grupy 4 osobowej (27,50 zł. od osoby za godzinę lekcyjną).

Zajęcia indywidualne w szkole lub z dojazdem do ucznia

Koszt zajęć indywidualnych stacjonarnych to 130 zł. za godzinę lekcyjną (45 minut). Tyle samo kosztują zajęcia z dojazdem do ucznia. Dojazd lektora poza Trójmiasto to dodatkowy koszt (zwykle cena rośnie o 10 zł. za godzinę lekcyjną, chociaż to zależy również od Państwa lokalizacji). Lektorzy dojeżdżają na zajęcia trwające minimum 2 godziny lekcyjne pod rząd (90 minut).

Organizujemy kursy rodzinne i dla małych grup, które zostały zorganizowane przez samych uczniów (np. pracownicy jednej firmy lub instytucji, dzieci z jednej szkoły). Takie kursy mogą odbywać się zarówno w naszej szkole językowej jak i w domu, firmie lub szkole uczniów. Koszt takich zajęć dla 2 osób to 140 zł. za godzinę lekcyjną (do podziału, a więc 70 zł. od osoby), 150 zł. za godzinę lekcyjną dla 3 osób i 160 zł. za godzinę lekcyjną dla 5 osób (wszystkie ceny dotyczą całej grupy, a więc kursanci dzielą je między sobą).

Kursy angielskiego dla firm

Koszt kursu angielskiego dla firm (business English, ale nie tylko) to 130 zł. za godzinę lekcyjną (45 minut) w przypadku kursu dla jednej osoby. Koszt wzrasta o 5 - 10 zł. za każdego kolejnego ucznia w grupie. Godzinę lekcyjna szkolenia z języka angielskiego z dojazdem do firmy lub w siedzibie naszej szkoły językowej kosztuje więc:

 • 130 zł. - kurs angielskiego dla 1 studenta
 • 140 zł. - kurs angielskiego dla 2 studentów
 • 150 zł. - kurs angielskiego dla 3 studentów
 • 160 zł. - kurs angielskiego dla 4 studentów
 • 170 zł. - kurs angielskiego dla 5 studentów
 • 175 zł. - kurs angielskiego dla 6 studentów
 • 180 zł. - kurs angielskiego dla 7 studentów
 • 190 zł. - kurs angielskiego dla 8 studentów
 • 190 zł. - kurs angielskiego dla 9 studentów
 • 195 zł. - kurs angielskiego dla 10 studentów
 • 195 zł. - kurs angielskiego dla 11 studentów
 • 200 zł. - kurs angielskiego dla 12 studentów

Podobnie jak w przypadku zajęć indywidualnych lektorzy dojeżdżają do firm na minimum 2 godziny lekcyjne pod rząd (90 minut).

Szczegółowych informacji udzielamy pod numerami 606 342 508 i (58) 324 52 44

 
Kurs angielskiego Gdańsk Wrzeszcz, szkoła językowa Gdańsk Oliwa, szkoła angielskiego Gdańsk Zaspa - szkoły językowe, kursy angielskiego i szkoła języków obcych.
Szkoła językowa i szkoła angielskiego Gdańsk Wrzeszcz prowadzi kurs angielskiego. Szkoły języków obcych i kursy językowe w Gdańsku Zaspa, kurs języka angielskiego Gdańsk Oliwa, szkoła angielskiego Trójmiasto.
Kurs angielskiego Gdańsk Wrzeszcz, szkoła językowa Gdańsk Oliwa, szkoła angielskiego Gdańsk Zaspa - szkoły językowe, kursy angielskiego i szkoła języków obcych.
Kurs angielskiego Gdańsk Wrzeszcz, szkoła językowa Gdańsk Oliwa, szkoła angielskiego Gdańsk Zaspa - szkoły językowe, kursy angielskiego i szkoła języków obcych.
 
   
 

Inne filie: szkoła języka angielskiego online zaprasza na kursy języków obcych.

szkoła języków obcych English Institute - kursy języka angielskiego Metodą Callana

szkoła językowa Gdańsk Wrzeszcz zaprasza na kursy angielskiego     szkoła angielskiego Gdańsk Oliwa zaprasza na kursy angielskiego
szkoła języków obcych Gdańsk Zaspa zaprasza na kursy angielskiegoAdresy: Angielski Gdańsk Wrzeszcz, Oliwa:, Al. Wojska Polskiego 8, przystanek SKM Gdańsk Zaspa

Telefon: (58) 324 52 44
Angielski dla firm - tel. kom. 606 342 508

e-mail: biuro@englishinstitute.pl